Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Shtambari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
BIOGRAFIA: Florian Shtambari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 12 Tetor 2012, Florian Shtambari publikon videoklipin "Si Ty S'gjej". Më datë 5 Prill 2014, Florian Shtambari publikon videoklipin "Lory Lory", në bashkëpunim me Vedat Demiri. Më datë 21 Mars 2015, Florian Shtambari publikon videoklipin "Melody", në bashkëpunim me Angelo Aliu & Angie. Më datë 9 Maj 2015, Florian Shtambari & Angelo Aliu publikojnë videoklipin "Lezeti Pleqnis". Më datë 11 Shkurt 2016, Florian Shtambari publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mr Rez

Hajrush Kryeziu

Klejvis Saliaj

Alban Arifi

AK

Briz Musaraj

Lintor Osmenaj

Ardian Qokaj

Julian Lekocaj

Eagleye (Kiameti)

Tags: Florian Shtambari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet