Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

x4
ma dogje shpirtin
ma dogje shpirtin
o xhan

x2
te kam jet , te verteten me ty
per kta dy sy te dua
te shikoj me shikon edhe ti
e kam me ty e ke me mua

x2
mos harro zemer ate qe te kam then
qe te kam then
do jesh e imja , e imja do jesh
sot e pergjithmon

x4
se ti je shpirti im , se ti je shpirti im
pa ty jeta ime jo sdo kish kuptim

x3
ma dogje shpirtin
ma dogje shpirtin
o xhan , te dua

x2
ta kam then dhe prap dua ta dish
gjithmon te kam kujtuar
ti me ben jeten tbukur cdo dit nese po me thua

mos harro zemer ate qe te kam then
te kam then
do jesh e imja , e imja do te jesh
sot e pergjithmon

x4
se ti je shpirti im , se ti je shpirti im
pa ty jeta ime jo sdo kish kuptim


Ky tekst u dërgua nga ArditFlorian Tufallari
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2015


Florian Tufallari - Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0