Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Per ty e jap dhe jeten,
Me shume se veten ty te du.
Ta fala ty dhe ndienjen,
Ti je vetem per mu. 2x

Ndjej per ty mall,
Kur ti je larg meje.
Bukuri e rall,
Jam i cmendur pas teje. 2x

Ty te kerkoj,
S'mundem te t'harroj.
Te dua vertet,
Zemra ime po te flet.

Per ty e jap dhe jeten,
Me shume se veten ty te du.
Ta fala ty dhe ndienjen,
Ti je vetem per mu. 4x
Florian Tufallari
Publikimi: 04/06/2019
Muzika: Denis Gici & Emrah Xhixho
Teksti: Olsi Celmeta & Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Mix/Master: Festim Gici
Solo: Alsked RrenjaFlorian Tufallari - Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjej".
3. Video është e këngës "Ndjej", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0