Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari, Ilir Tironsi & Graciano Caka - Mexicana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

VERSE 1.
Me ke fiksuar zemra ime
Si ty s'kam pa ne jeten time
Ate qe ndjej do ta shpreh
Dhe po te dua dot se fsheh

VERSE 2.
Vemendje kerkon si gjithmon
Vishesh me fendi e louis vuitton
E bukur je nga natyra
Vishesh ti ngjyra ngjyra

CHORUS.
A je meksikana apo kubana
Sa n'meksiko sa n'havana
A je meksikana apo kubana
Sa n'meksiko sa n'havana
Florian Tufallari, Ilir Tironsi & Gracian Caka
Publikimi: 06/01/2020
Muzika: Festim Gici
Teksti: Olsi Celmeta
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Solo: Ilir Tironsi


Florian Tufallari, Ilir Tironsi & Graciano Caka - Mexicana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mexicana".
3. Video është e këngës "Mexicana", por nuk këndohet nga Florian Tufallari, Ilir Tironsi & Graciano Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0