Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Bota Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Jemi un dhe ti
Kjo quhet dashni
Shpirt ty te du
Je gjithcka per mu

REF.:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon

2x
Ti e imja do te jesh
Ty te kam princesh
Bota jemi ne te dy
Egzistoj vetem per ty

REF. 2x:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon


Florian Tufallari - Bota Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Ime".
3. Video është e këngës "Bota Ime", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0