Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Loqka Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Loqka jeme loqka jeme (2x)
E more ti zemren teme
Loqka jeme loqka jeme
E more ti zemren teme

Loqka jeme loqka jeme (2x)
E more ti zemren teme
Loqka jeme loqka jeme
E more ti zemren teme

E ke marr me nge Landi (2x)
se mesazhet ti
seen mi le

Puthjen tende dua ta ndjej (2x)
Te verteten po rrefej
Gjdo mengjes kur i hap syt
Po me ndez shikimi yt

Puthjen tende dua ta ndjej (2x)
Te verteten po rrefej
Gjdo mengjes kur i hap syt
Po me ndez shikimi yt

E ke marr me nge Landi (2x)
se mesazhet ti
seen mi le
Cover: Landi Roko & Shkumbin Sadiki - Loqka Jeme
Florian Tufallari
Publikimi: 13/08/2021
Muzika: Isa Zade
Teksti: Olsi Celmeta
Solo: Emrah Xhixho
Proud.: Amz RecordsFlorian Tufallari - Loqka Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loqka Jeme".
3. Video është e këngës "Loqka Jeme", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0