Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - M'kalle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ta lexoj un shpirtin
Ta lexoj ty zemren
ti po lun me ndjenja
me mir me kon vetem

Je e bukur kuklla ti
tkisha thir un ty dashni
Po ta kishe seriozisht
t'kisha dasht ty perjetsisht

Refreni

O zemer M'kalle M'kalle M'kalle
ma dogje zemren si cigare
Mos u mundo me lujt me mu
se i lexoj un syt e tu

Te gjith te kan then te du
asnjeri ska rezistu
vetes ja ke vertetu
se me mu sun lun me mu

Bukuri oj bukuri
tkisha thir un ty dashni
po zemren time nuk ta lej
se me hile ti ma ke

Refreni

O zemer M'kalle M'kalle M'kalle
ma dogje zemren si cigare
Mos u mundo me lujt me mu
se i lexoj un syt e tu
Florian Tufallari
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/08/2023
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Saia
Orkestrimi: Deyzoh (Ronaldo Shtylla) & Sardi Mneri
Video Produksioni: Dardha Studio
Solo: Alsked Rrenja


Florian Tufallari - M'kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'kalle".
3. Video është e këngës "M'kalle", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0