Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Floriana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Gusht 2020, Floriana publikon videoklipin "Per Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsa Laci

Kristela Gjoka

Viki

Liridona Sinani (Dona)

Onanta Spahiu

Samanta

Dr.Nice

Juna Manaj

Darla

Albina Xhons

Tags: Floriana


Komente mbi këtë artist