Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Floriana Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Floriana Kastrati është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Kastrati

Eris Hoxha

Genta Xhaferi

Stela Brahimllari

Nevila Qesko

Yllka Berisha

Sevi

Tina Shkodra

Gledis

Gerta Ademaj

Tags: Floriana Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet