Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriana Muca - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Ku do te jem kerkoj ne bote te kem pak dashuri
Per sa te tjere kenga e zogut i ëmbli zeri yt.
Kerkoj nje fjale kerkoj te hesht dhe prehem tek ajo,sa dua ta kem prane eshte bota qe une kam.
E shoh te qesh e shoh te flas e smund ta perqafoj.
Sa do eshte larte doren e zgjas me sy mbytur ne lot ,kerkoj nje fjale kerkoj te hesht dhe prehem tek ajo sa dua ta kem prane eshte bota qe une kam
Flet shikimi i syve te saj dhe buzqeshja qe dhuron eshte ilaci i kesaj bote eshte gjithcka qe ju kerkoj.Nje ninulla e na e kendon dhe kur qajme na qeteson... cka kerkoj eshte vet ajo qe mban emrin NANE ..


Ky tekst u dërgua nga  vlera

Floriana Muca - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Floriana Muca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Floriana Muca:


Komente 0