Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriana Muca - Pertej Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nje kohe per tu dashuruar
nje kohe per tu ndare
nje kohe per tu takuar
nje jete qe te fal
dua te fal
u dashuruam ne marrezisht
u lenduam ne pafajsisht
perse lenduam ne
dashurine do ta fal
do ta fal te thash dikur
kuptova qe ishte fat
fatin do ta keni ju..


Ky tekst u dërgua nga eliona thomaraj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Floriana Muca
Publikimi: 16/12/2004
Festivali: Festivali i 43-të në RTSH
Muzika: Mark Luli
Teksti: Eliona Thomaraj


Floriana Muca - Pertej Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pertej Dashurise".
3. Video është e këngës "Pertej Dashurise", por nuk këndohet nga Floriana Muca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Floriana Muca:


Komente 0