Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Beqiri - E Di Që Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  634

S`janë në zjarr
Syt e tonë janë,
Sdi pse t`dyt ngurojm
fjalë për fjalë gjerat kuptim kanë
pse nuk e provojm.

Le tna kan zili
Le të na lakmojn
nukpo mundem më
T`lumtur pa kufi lej le t`xhelozojn
un dhe ti jemi një

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë

I pelqej, si pelqej un kam një plan
Du ta kem Klaren (hejj) ta kem pranë

Kot më Ik se nuk ke më shpëtim
Ndjenjat na bashkojn
Me ty qendroj deri në agim
të njejtën t`dyt e dojmë

Le tna kan zili
Le të na lakmojn
nukpo mundem mëë...
t`lumtur pa kufi lej le t`xhelozojn
un dhe ti jemi një....

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë

Ty të pres, Zemër sonte ty të pres
thuma fjalen e vërtet,
ti thuma fjalën e vërtet (oooo)

I pelqej, si pelqej un kam një plan
Du ta kem Klaren (hejj) ta kem pranë

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë


Ky tekst u dërgua nga Dinna Sk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Florian Beqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/12/2014


Florian Beqiri - E Di Që Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Që Don".
3. Video është e këngës "E Di Që Don", por nuk këndohet nga Florian Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

88
101
51

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 102