Florid
Florid
Florid
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Florid është këngëtar. Florid është këngëtar i ri, me prejardhje nga Skenderaj kryesisht i zhanrit hip hop/trap. Këngëtari Florid ështe pjesë e Kompanise Fortnice. Ku jeton dhe vepron ne Prishtinë.

Më datë 29 Dhjetor 2019, Florid, Kapiten & Dibo publikojnë videoklipin "Ferrari".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: Jayrock13 Jayrock13  Komente 0