A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florina Gjoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Florina Gjoka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 1 Shtator 2016, Florina Gjoka publikon videoklipin "Bjen Sharkia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leonilda Brozi

Domenika Roci

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Kjara Pepushaj

Elvira Fjerza

Anila Kodra

Govi Reka

Vera Qarku (Toska)

Lisa Bujaj


Tags: Florina Gjoka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019