Florion Thaqi
Florion Thaqi
Florion Thaqi
  • Vendlindja:
  • Gjilan Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Florion Thaqi është këngëtar. Më datë 4 Mars 2022, Florion Thaqi publikon videoklipin "Takim Pas Ndarjes".

Më datë 19 Mars 2023, Florion Thaqi publikon videoklipin "Moj Shoqni".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0