A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florjan Curri

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Florjan Curri is a young writer. Jeton ne Shkoder dhe i pelqen shume te jete nje artist. Eshte ne krijim te disa poezive te tjera....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Markelino Harizaj

Arsen Kurtashi

Bleonard Metalia

Kristi Goxha

Eljo Canka

Ideal Sefa

Olti Dedinca

Rilind

Albrim Isufi

Flavio Hima


Tags: Florjan Curri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019