Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Florjan Pançi
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Florjan Pançi është këngëtar. Më datë 18 Prill 2018, Florjan Pançi publikon videoklipin "S'me Gjehet Dermani". Muzika e këngës u punua nga Vojsava Alia, Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet