A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flutra Sllamniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flutra Sllamniku është një shkrimtare e vogël. Flutra Sllamniku eshte nje poete e vogel ajo jeton ne fshatin Topliqan te komunes se Lipjanit. Ajo vijon mesimet ne shkollen fillore "Vellezerit Domaneku" Topliqan. Asaj i pelqen te shkruaj poezi dhe per nje periudhe te shkurter ajo ka arritur te shkruaj gjithsej 60 poezi, ajo shpresone qe do ta botoje nje liber. Flutra ka ne enderr qe ne te ardhmen te arrije te behet logopede ose arkitete....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Lebibe Feka

Ajla Aliu

Rinesa Hamzaj

Bleona Emini

Florentina Sopjani

Erita N.Bytyqi

Bleona Salihu

Anisa Shala

Fatjona Bahtiri

Anjesa Beqa


Tags: Flutra Sllamniku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019