Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flutura Babaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flutura Babaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Prill 2019, Flutura Babaj publikon videoklipin "Pa Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ilda Krama

Laureta Hasani

Alba Ymerhalili

Erina Sherifi

Albulena Berisha

Merita Hasani

Greta Azizi

Endrita Aliu

Erleta

Bena


Tags: Flutura Babaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet