Më mbaj mend (për 1 muaj)

Foli - Tipi Yt (Feat. K-master)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hmm hmm

K beat's

infiit

iii iii iii Yeaah

Foliii

Yeah

Ouh ouh ouh ouh

Ok !!

Kur unë s'eci vet
syt i kam per rreth
dhe vemendjen ja terhek
ato shqetsohen let
e di pse pi hap syt
ke ra ne ven te dyt
nuk vlen parfimi yt
inati deri n'fyt

Refrain 2x :

Zemer unë jam mahnitse
kronike ngjitse
e ndezi paniken
harron qe e ki miken (ok)

problemi s'eshte ketu
por tipin tend spe du (jo jo)
se aj pom teket mu
e se ka njet mem lshu (hahaha)
ooooh
unë se thirri n'telefon
veq me pelqen me t'than
se per kan t'ka lan
unë e di qe t'vjen ron

Refrain 2x

tipi yt pom don
syt po mi lshon
ti kurgja spo ban se aj pom don mu
tipi yt pom don
syt po mi lshon
ti kurgja spo ban se aj pom don mu

Refrain 2xNuk kemi video për këtë këngë.


Foli
Featuring: K-Master
Publikimi: 24/05/2016


Foli - Tipi Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tipi Yt".
3. Video është e këngës "Tipi Yt", por nuk këndohet nga Foli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Foli:


Komente 0