Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fonci Nomja

Nuk ka akoma asnjë votë

Fonci Nomja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silvi Nishtulla

Edi Ademi

Sardi Gs

Xhepi

Redioni

Murat Nazifi

Caku Lezhes

Mirjan Athina

Emi Lelo

Taulant Vasili

Tags: Fonci Nomja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet