Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fortesa Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Fortesa Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Fortesa Berisha merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Ylli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sijeta Hoti

Aulona Deshishku

Lyra Basha

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Rea Rexhepi

Xhesuida

Tags: Fortesa Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet