A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fortesa Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Köniz 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Fortesa Hoti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fortesa është një këngëtare e re shumë e talentuar. Ajo këndoi si e vogël në shumë festivale. Në Qershor 2002, Fortesa Hoti merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Ne Peshkime". Në Qershor 2008, Fortesa Hoti merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Zëri Yt", e cila u mirëprit nga publiku dhe u kërkua shume nëper radio stacionet kombëtare. Në Maj 2009, Fortesa Hoti merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Me Syte Mbyllur", të punuar nga Shpë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Annella

Nidora Gjyriqi

Lola Pink

Bruna

Kieda Budini

Silvana Rusi

Entela Zhula

Hana Cakuli

Adelina Tahiri

Vesa Smolica


Tags: Fortesa Hoti, Fortesa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019