A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fortesa Hoti - Me Syte Mbyllur


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/04/2009

2009-04-01T21:32:07

Participating in

Top Fest 6


Sa shume te mendova ty
gjethet rane dhe vjeshta po pushtonte.
Endesha rruges pa kthim
per te ty, jo hapi s'me ndalte

Endrrat kisha marre me vete
te mi digjte dielli yt
me syte mbyllur nen nje puthje
ishim ne, s'ishte vegim

Ref:
Vetem ti sot jeton brenda meje
ti pushton pa meshire shpirtin tim
jo asgje ne kete bote genjeshtare
s'do t'ja vlente jo pa ty

(jo pa ty)

Zemra ime te kerkon
kur ti s'je prane saj e s'te degjon
ti nga lart zbret si nje diell
me remben ne gjirin tend te nxeht

Endrrat kisha marre me vete
te mi digjte dielli yt
me syte mbyllur nen nje puthje
ishim ne, s'ishte vegim

Ref:
Vetem ti sot jeton brenda meje
ti pushton pa meshire shpirtin tim
jo asgje ne kete bote genjeshtare
s'do t'ja vlente jo pa ty

Bridge:
Jo asnjehere s'do mundem jo
qe larg prej teje te qendroj...

(Guitar Solo)

Ref:
Vetem ti sot jeton brenda meje
ti pushton pa meshire shpirtin tim
jo asgje ne kete bote genjeshtare
s'do t'ja vlente jo pa ty


Lyrics submited by Arbi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019