A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Forty Oz

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Forty Oz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ky grup pati fillesat e tij rreth vitit 2006.Atehere kur djemte ishin vec 12 apo 13 vjec. Fillimisht e quajne grupin e tyre Three by Three duke qene se dhe pjestaret e e grupit jane tre. Toni Mehemtaj,qe eshte dhe vokalisti i grupit fillon rexhisrimet e tij te para me disa producente jo profesionale. Rexhistrime te cilat nuk u shfaqen gjekundi per cilesine e tyre jo te kenaqshme rexhistrimi dhe per moshen e tij vetem 13 vjecare. Me pas pati nje p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

G-Gold Army

Felon Records

Master Bass

2 Perqind

Misterioz

E'7

Kamikaza-T

A.D.X

Eki-Nox

Alboholics


Tags: Forty Oz, 40oz, 40 Oz, Fortyoz, Toni Mehemtaj, Gerard Merdani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019