Foti Marko

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Foti Marko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 25 Korrik 2018, Foti Marko publikon videoklipin "Zgjohu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Ponoci

Emir Plava

Ylli Shaqiri

Henri Mahmuti

Kliton Roci

Skerdi (Top Fest)

Mirgen Huba

Butrint Bardhi

Vitmar Basha

Mardi


Tags: Foti Marko

Krijo Një Kartolinë