A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

  Nuk ka akoma foto për votimin e ri. Ju lutemi të riktheheni tek kjo faqe pak më vonë.
 • Arilena Ara
  E Diel, 15 Korrik 2018
 • Enis Bytyqi
  E Shtunë, 14 Korrik 2018
 • Dhurata Dora
  E Premte, 13 Korrik 2018
 • Yll Limani
  E Enjte, 12 Korrik 2018
 • Kida
  E Mërkurë, 11 Korrik 2018
 • Ledri Vula
  E Martë, 10 Korrik 2018

Enca

Rita Ora

Bleona Qereti

Eva Ndoja

Xhesika Ndoj

Dhurata Ahmetaj

Enca

Melinda Ademi

Tayna

Rina Balaj

» Më Shumë »Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018