Më mbaj mend (për 1 muaj)

Foxy Ladies - Te Mendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Ngre koken lart
Shoh yjet qe ndrin
Me sjell ne mendje veç nje mendim
Vetem ty vetem ty

Cdo çast çdo moment çdo veshtrim
Shtojn ne albumin tone
Dit per dit nga nje kujtim
Boy you are my evrything

Nje kujtim me pret
dhe rilind
Nje kujtim me pret
Jam e lire ne çdo mendim x2

Ngre koken lart
Shoh yjet qe ndrin
Me sjell ne mendje veç nje mendim
Vetem ty vetem ty

Cdo çast çdo moment çdo veshtrim
Shtojne ne albumin tend
Dit per dit nga nje kujtim
Boy you are my everything

Nje kujtim me pret
dhe rilind
nje kujtim me pret
Nje kujtim me pret
Jam e lire ne çdo mendim x2

Ref...x2
Here i am here i am
Waiting all alone
Here i go again here i go again
Making the same same mistake

Ngrej koken lart
Shoh yjet qe ndrin
Sjell ne mendje veç nje mendim
Vetem ty

Nje kujtim me pret
Dhe i lindur
Nje kujtim me pret
Jam e lire nga çdo mendim

Ref...x2
Here i am here i am
Waiting all alone
Here i go again here i go again
Making the same same mistake

...

Ref...x2
Here i am here i am
Waiting all alone
Here i go again here i go again
Making the same same mistake

Ngrej koken lart
Shoh yjet qe ndrin
Sjell ne mendje veç nje mendim
Vetem ty !

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 05/10/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014
Muzika: Bojken Lako
Teksti: Foxy Ladies
Orkestrimi: Bojken Lako


Komente 0


Foxy Ladies - Te Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mendoj".
3. Video është e këngës "Te Mendoj", por nuk këndohet nga Foxy Ladies.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.