A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Framein Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Framein Production është një video produksion shumë i njohur. FrameIn Production jane nje produksion nga Kumanova dhe merret me prodhim videoklipesh muzikore, reklama, efekte vizive, fotografi, filma, dokumentare, krijim logosh dhe krijim faqesh inerneti. I sukseshem u quajt klipi "Alarmi" nga Allegro Band, qe u realizua nga FrameIn Production ne Nentor 2013....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Tomato

Fabrika

Albanota

Power Production

Fadil Veseli Production

Dea

Rec Production

Albeni

Jehona

Beni Kerçove


Tags: Framein Production

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019