Më mbaj mend (për 1 muaj)

Françesk Radi - Canzone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nel piu’ bel sogno
Ci sei solamente tu
Sei come l'ombra
Che non tornerà mai più
Questa canzone
Vola per il cielo
Le sue note
Nel mio cuore
Stan segnando il mio dolor!

Ora che sto pensando
Ai miei domani
Son bagnate le mie man
iSono lacrime d'amore.
Questa canzone
Vola per il cielo
Le sue note
Nel mio cuore
È la fine di un amore.
Françesk Radi
Publikimi: 04/03/2021
Muzika: Don Backy & Detto Mariano


Françesk Radi - Canzone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Canzone".
3. Video është e këngës "Canzone", por nuk këndohet nga Françesk Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:


Komente 0