Fran Imeraj
Fran Imeraj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fran Imeraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 10 Mars 2016, Fran Imeraj publikon videoklipin "Nje Lule Ne Gostivar". Më datë 12 Dhjetor 2016, Fran Imeraj publikon videoklipin "Ndera E Mergimtarit". Më datë 27 Shkurt 2018, Fran Imeraj publikon videoklipin "Jo Dhunes". Më datë 11 Shtator 2018, Fran Imeraj publikon videoklipin "Ky Atdhe Na Mbajti Gjalle". Më datë 8 Gusht 2020, Fran Imeraj publikon videoklipin "Lulja E Sanxhakut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0