Fran Laska
Fran Laska

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Bisak, Lezhë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 61 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Janar 1962
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi

Biografia

Fran Laska është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0