Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fran Lucaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fran Lucaj është një këngëtar i njohur. Më datë 25 Dhjetor 2008, Fran Lucaj publikon videoklipin "Nene Malesi". Më datë 11 Korrik 2019, Fran Lucaj publikon videoklipin "Nena Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silvani

Mirsad Shabani

Klodi I Vogel

Striqka

Don Enio

Nusran Fera

Big Man

Arber Krasniqi

Sunaj Raimi

Burim Kastrati

Tags: Fran Lucaj, Frani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet