Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fran Lucaj - Tradhtare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Fran Lucaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fran Lucaj - Tradhtare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/05/2012

2012-05-20T17:52:23+00:00Verse 1: (2x)
Ti nje dit je largu
Ku je shku sme ke tregu
E ke marr nje pasanik
Qe jeton ne amerik

Ref: (2x)
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashurija
Nuk blehet me pare

Verse 2: (2x)
Tash e sheh ke gabu
Kot e ke tash me lotu
Per mu kthy tash esht vone
Se per mu me s’egziston

Ref: (2x)
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare


Ky tekst u dërgua nga Martin
Më Shumë Këngë Nga Fran Lucaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet