Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fran Tusha - Bashkon Shqipja Trojet Tona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/11/2019

2019-11-04T15:08:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashkon Shqipja Trojet Tona" kënduar nga Fran Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fran Tusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet