Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fran Vulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Fran Vulaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 9 Qershor 2011, Fran Vulaj publikon videoklipin "Dasma E Madhe". Më datë 21 Qershor 2014, Fran Vulaj publikon videoklipin "Une Do Te Vi". Më datë 26 Shkurt 2020, Fran Vulaj publikon videoklipin "Vermoshjane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMalesorja

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lekë Dedvukaj

Prek Mrishaj

Marlen Qelia

Adem Barbullushi

Gjin Dona

Rrok Gjelaj

Gjin Pepkolaj

Gezim Zefi

Perlat Sheqeri

Xhelal Juka

Tags: Fran Vulaj


Komente mbi këtë artist