A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Franc Koruni - I Shkreti Mbret


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/10/2016

2016-10-03T07:23:14

Participating in

Kënga Magjike 2016


Kur e kuptova që isha varfanjak,
Kisha miliona tëra në bank,
e cjap i bukur me këpucë me majë,
por ndihesha në faj se s'kisha me kë të qaj,
aj aaa me kë të qaj aj aaa me kë të qaj...

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra rru rri rru rra

Kur e kuptova që s'kisha më njeri,
falimentova dhe në dashuri,
si përfundim ika për lesh
dhe qenit tim i vjen vetëm të qesh
ha ha ha ha
vetëm të qesh ha ha ha haaa vetëm të qesh.

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra rru rri rru rra

Kur e kuptova ishte tepër vonë,
flokët ishin zbardhur dhe këpucët nuk më shkojnë,
kërkoni falje, njerëz, që më bëtë Mbret,
respekti juaj sot po më vret...
Sot po më vret, sot po më vret.

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra rru rri rru rra

Çudi më sollën drejte në Parajsë,
unë i gjallë kisha ngrëne dhe mollën dhee para kisha me thasë.
Por mesa duket Ferri nuk ekziston,
ai është brenda teje, miku inm, vetëm kur lakmon.

Ha ha ha, vetëm kur lakmon aha ha ahaa vetëm kur lakmon.

Ta rra rri rru rri, Ta rra rra rri rru rra rru rru rru rru

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra Ta rra rri rru rri rru rra aha ha haa

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019