Më mbaj mend (për 1 muaj)

Franc Koruni - Jemi Njelloj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  10

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017

Komente

Asnjë Koment

02/10/2017

2017-10-02T08:49:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jemi Njelloj" kënduar nga Franc Koruni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Franc Koruni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Franc Koruni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet