Më mbaj mend (për 1 muaj)

Francesca Muha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
 • Vendlindja:
 • Altamura 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Francesca Muha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E lindur ne Itali ne Altamura (BA) ne vitin 2000. Më datë 9 Shtator 2020, B2N & Francesca Muha publikojnë videoklipin "Pa Mua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

TikTok

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Francesca Muha

Komente 0