Më mbaj mend (për 1 muaj)

Franceska Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Franceska Ramadani është një shkrimtare. Shkolluar ne Milano te italise dhe e diplomuar ne psikologji klinike. Ka fituar cmime letrare ne 2016 dhe 2017 ne Monza te italise me disa poezi italisht. Merret me politik, dhe me mbrojtjen e kauzes çame ne Shqiperi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Gjuljana Marku

Rejsi Meçe

Oriada Dajko

Anida Rexha

Simona Shalcanj

Flogerta Krypi

Kledia Vlashi

Edisnajda Xhihani

Kaltrinë Uka

Blerona Brao

Tags: Franceska Ramadani


Komente mbi këtë artist