Franci Rrasa
Franci Rrasa
Franci Rrasa
  • Vendlindja:
  • Elbasan Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Franci Rrasa është këngëtar. Karrieren e ka nisur me 22.03.2010 duke leshuar kengen e pare "Te Dua". Erdhi me i fuqishem se kurre duke bere nje bashkepunim me nje vajze dhe me shokun e ngusht me "One Wish". Tani ka nisur rrugen e House-RnB me grupin e tij 3Stars.

Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikon videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: renii renii  Komente 3