Më mbaj mend (për 1 muaj)


Franci Rrasa - Gezuar Vitin E Ri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezuar Vitin E Ri".
3. Video është e këngës "Gezuar Vitin E Ri", por nuk këndohet nga Franci Rrasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Franci Rrasa - Gezuar Vitin E Ri  (Feat. Atnand Muca & Elio-t)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Atnand Muca

30/10/2011

2011-10-30T04:02:01+00:00Ditet shum shpejt kan kalu
viti i ri eshte afru
por eshte e veshtire
qe ta pershkruaj me nje fjale
se sa shume ti me mungon
une nuk dua te harroj
n'daj gjithmon ty te kujtoj
une ty te kujtoj
nje mesazh serish po ta dergoj
me nje shpres qe zemren tende te fitoj...

[Atnand Muca]
Po te them kthehu perseri
ti ne krahet e mi
se une e di qe ke nevoj edhe ti
Gezuar Vitin E Ri
o o o o oo 4x

[Elio-T]
Ora kalon
viti ri afron
une jam i humbur
dhe ty prane s'te kam
me prane
s'te kam me prane
jo me prane jojo

Dikur ishim dy te dashuruar
por tani jemi te vetmuar
kohen pas e kthej
jo nuk mundem te genjej
se per ty ende ndjeje...
Nje mesazh serish po ta dergoj
me nje shpres qe zemren tende te fitoj...

[Atnand Muca]
Po te them kthehu perseri
ti ne krahet e mi
se une e di qe ke nevoj edhe ti
Gezuar Vitin E Ri

Po te them kthehu perseri
ti ne krahet e mi
se une e di qe ke nevoj edhe ti
Gezuar Vitin E Ri
o o o o oo 4x
Shum e veshtir te vazhdoj
shikimin tend te harroj
se ti je Princesha ime qe une adhuroj...

Po te them kthehu perseri
ti ne krahet e mi
se une e di qe ke nevoj edhe ti
Gezuar Vitin E Ri

Po te them kthehu perseri
ti ne krahet e mi
se une e di qe ke nevoj edhe ti
Gezuar Vitin E Ri
o o o o oo 4x


Ky tekst u dërgua nga  renii
Më Shumë Këngë Nga Franci Rrasa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet