Më mbaj mend (për 1 muaj)

Freax - Freaky  (Feat. F-kay)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

F-Kay

17/03/2012

2012-03-17T17:53:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Freaky" kënduar nga Freax.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Freax i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Freax:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet