A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fred Delaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Bajze 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Fred Delaj është një këngëtar i njohur. Ferdinand Delaj, ose sic njihet ndryshe me emrin artistik Fred Delaj, lindi ne Bajze te Malesis se Madhe, ku kreu shkollen fillore dhe te mesmen po ne Bajze. Ai do te spikatej menjehere qe ne moshe te vogel per zerin e tij brilant, ku ne moshen 12 vjecare ai fiton cmimin e pare ne festivalin e femijeve ne Malesin e Madhe, ecuria e tij do te kishte vetem rritje ku ne moshen 14 dhe 15 vjecare fiton cmime te para per femije ne qarkun Shkoder. Fredi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Toci

Thoma Mahilaj

Ferdinant Bjanku

Bert Ndoci

Alush Hamiti

Luan Krasniqi

Leka

Hidaver Osmani

Xhevair Akulli

Avni Hadergjonaj


Tags: Fred Delaj, Fredi Delaj, Ferdinand Delaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019