Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - M'ka Shku Menja Me U Feju Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

hejjjjjj m'ka shku menja me u fejue
e me marr nji ulqinake,aman ulqinaken sma don nana e m'ka zan i ziu marak

kur ma ven bocen e kuqe
na myte me bukuri,ani jasaman moj buz burbuqe a s'ma fal synin e zi

si u ba kjo puna e verit
ehe deti con tallaz,ani mos ia prish qefin beqarit se na e myte moj me maraz

a e man men kur ishim t'vegjel
e me arra lujshim bashk,aman un ti hidhsha me grushta n'prehen ti i hajshe moj sa ke dasht


Ky tekst u dërgua nga mario paloka

Frederik Ndoci - M'ka Shku Menja Me U Feju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Shku Menja Me U Feju".
3. Video është e këngës "M'ka Shku Menja Me U Feju", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0