Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Per Mu Paska Kene Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Per mu paska kenun kismet
me kene ti e tjerakuj
masi te du..te du..ban merhamet
ti mu prap me duej.
masi te du..te du..ban merhamet
ti mu prap me duej.

te vegova e m'ra te lig't
u bash verdh' e s'kjesh' insan
e pash mire se smund me t'dal acik
ty moj zoje e rand'.
e pash mire se smund me t'dal acik
ty moj zoje e rand'.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/12/2012
Muzika: Palokë Kurti
Teksti: Palokë Kurti


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0


Frederik Ndoci - Per Mu Paska Kene Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mu Paska Kene Kismet".
3. Video është e këngës "Per Mu Paska Kene Kismet", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.