Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Rruge Pa Fund Eshte Kenga Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos me pyesni perse kendoj
cfare kam ne shpirt dua tu them
aty nje det kam plot deshira
dhe nuk e ndal, le te shpertheje

Tek nje gonxhe shoh lulezimin
tek lumi me i shpejte po shoh nje drite
dhe tek ju njerezit e mi
une shikoj gjithcka te mire.

Shoh syte e bukur te rinise
i falem dashurise
nga fjale e pare qe flet femija
flet e ardhmja, flet lumturia jone
tek ju gjithcka te bukur shoh.

Rruge pa fund o kenge me je
me ty gjithkush mua me njeh
ne mal e fushe, kudo te jem
une prane jush vij dhe ju gjej
kudoNuk kemi video për këtë këngë.
Frederik Ndoci - Rruge Pa Fund Eshte Kenga Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruge Pa Fund Eshte Kenga Ime".
3. Video është e këngës "Rruge Pa Fund Eshte Kenga Ime", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0