Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Vjeshta Te Solli Ne Plazh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Vjeshta te solli ne plazh,qetësinë ti kerkoje. Poshtë pemës një çadër peizazh. Parajsa si ngjasonte. Dhe rëra e kuqe buzë detit ty te udhëtonte. Qetësinë ti kerkoje në plazh,qetësinë shpirti ta donte.
Ref X2:Tek pema nuk duhet të shkoj se ndihem i vdekur (i vdekur)
Mundohem që ty te harroj por nuk mjafton një shekull.

Vjeshta të solli ne plazh,qetësinë ti kerkoje. Tashmë ti ke ikur shumë larg. Per mua nuk mendove. Pema mu kthye në kishe dhe si qiri ishte pulëbardha. Lutem që prapë ti të vish veç hije ke nga mbrapa.
Ref X2: Tek pema nuk duhet të shkoj se ndihem i vdekur (i vdekur)
Mundohem që ty te harroj por nuk mjafton një shekull.

Vjeshta te solli ne plazh,qetësinë ti kerkoje. Poshtë pemës një çadër peizazh. Parajsa si ngjasonte. Dhe rëra e kuqe buzë detit ty te udhëtonte. Qetësinë ti kerkoje në plazh,qetësinë shpirti ta donte.
Ref X2:Tek pema nuk duhet të shkoj se ndihem i vdekur (i vdekur)
Mundohem që ty te harroj por nuk mjafton një shekull.


Ky tekst u dërgua nga Ajo 😈Free Mc's
Publikimi: 13/04/2013


Free Mc's - Vjeshta Te Solli Ne Plazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjeshta Te Solli Ne Plazh".
3. Video është e këngës "Vjeshta Te Solli Ne Plazh", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0