Audio

Free Mc's - Vjeshta Te Solli Ne Plazh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2013

2013-04-13T11:06:52Vjeshta te solli ne plazh,qetësinë ti kerkoje. Poshtë pemës një çadër peizazh. Parajsa si ngjasonte. Dhe rëra e kuqe buzë detit ty te udhëtonte. Qetësinë ti kerkoje në plazh,qetësinë shpirti ta donte.
Ref X2:Tek pema nuk duhet të shkoj se ndihem i vdekur (i vdekur)
Mundohem që ty te harroj por nuk mjafton një shekull.

Vjeshta të solli ne plazh,qetësinë ti kerkoje. Tashmë ti ke ikur shumë larg. Per mua nuk mendove. Pema mu kthye në kishe dhe si qiri ishte pulëbardha. Lutem që prapë ti të vish veç hije ke nga mbrapa.
Ref X2: Tek pema nuk duhet të shkoj se ndihem i vdekur (i vdekur)
Mundohem që ty te harroj por nuk mjafton një shekull.

Vjeshta te solli ne plazh,qetësinë ti kerkoje. Poshtë pemës një çadër peizazh. Parajsa si ngjasonte. Dhe rëra e kuqe buzë detit ty te udhëtonte. Qetësinë ti kerkoje në plazh,qetësinë shpirti ta donte.
Ref X2:Tek pema nuk duhet të shkoj se ndihem i vdekur (i vdekur)
Mundohem që ty te harroj por nuk mjafton një shekull.


Ky tekst u dërgua nga Ajo 😈
Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...