Audio

Free Mc's - Ti Je Fajtore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2013

2013-04-13T10:10:36kujtoj ato momente
te dy te perqafuar
perhere i kam ne mendje
por ti i ke harruar

e nese do te kthehesh
e nese me kerkon
tani qe u pendove
tani per ty eshte vone.

te gjitha shpresat
te gjitha ndjenjat
te gjitha endrrat
ti mi roberove
ne rrugen time
ne jeten time
ne zemren time
ti moj je fajtore(X2)

per mua gjithcka ishte
ajo qe bashke jetuam
por ti cdo qe e prishe
dhe ketu ne perfunduam

per ty i thash te gjitha
por ti jo nuk me doje
dhe ndjenjat qe une kisha
nuk dite vlersoje

te gjitha shpresat
te gjitha ndjenjat
te gjitha endrrat
ti mi roberove
ne rrugen time
ne jeten time
ne zemren time
ti moj je fajtore(X2)

nje pjese e jetes time
nga ty eshte e shenuar
ne fjalet dhe mendimet
qe kisha enderruar

i dehur nga merzitja
i lodhur i trishtuar
kerkoj justifikimet
mos valle kisha gabuar

te gjitha shpresat
te gjitha ndjenjat
te gjitha endrrat
ti mi roberove
ne rrugen time
ne jeten time
ne zemren time
ti moj je fajtore(X2)


Ky tekst u dërgua nga Alba
Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...