Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc - Mendo Ti Nje Cast  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Komente

Asnjë Koment

18/09/2008

2008-09-18T11:56:15+00:00"Keto Fjalë Dalin Nga Zemra Ime,
Degjoji Te Lutem."

Pres Si Gjithmone Poshte Hyrjes Tende,
Me Shprese Te Shof Ty,
Kjo Shprese Po Gjen Vende,
Eshte e Pamundur Te Te Afroj,
Kerkoj Dashurine Tende,Te Mos me Largoj.

Refreni:
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua

Mundohu Kete Nate te Jesh Me Mua,
Ti Zemrën Tëndeee...
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua,
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua,
Kerko nje premtim nga Ty Une Dua,
Ti Zemren Tendeeee, Ta Hapesh Tek Mua,

Ato qe Kaluan u Zhduken kaq shpejt
veq une si harrova ti i harrove vertet
doja te shija, te Ç'mallesha pak
kur veten time se quaja me fat.

Refreni:
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua
Mundohu kete nat te jesh me mua
Ti zemren tende...

kerkoj nje premtim nga ty une dua
ti zemren tende ta falesh per mua

Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua
mundohu ket nat te jesh me mua
ti zemren tendeee...
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua

Kerkoj nje premtim nga ty une dua
Ti zemren tende ta hapesh tek mua

Hallin qe kisha doja te harroja
kur shpesh ty nuk shihja zemren time lendoja
dhe ajo qe mbeti ish midis nesh
caste hidherime qe ti kurr sdo kesh

Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua

mundohu nket nat te jesh me mua ti Zemren Tendeee.. ta falesh per mua.


Ky tekst u dërgua nga Jonida   ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet